Nahoru

Úklidové služby

Naší hlavní činností je úklid soukromých, i komerčních prostor. Pomůžeme vám, pokud hledáte pracovníky pro úklid domů. To zahrnuje úklid společných prostor bytových domů. Ulehčíte tak svým nájemníkům tuto starost a případné konflikty, pokud by činnost někteří z nich zanedbávali. Vymáhaní úklidu společných prostor není z právního hlediska pronajímatelem možné.

Staráme se také o úklid kanceláří. Zejména jde o vytírání podlah, čištění nábytku (dveří, parapetů) od prachu a nečistot, leštění skleněných ploch, vynášení odpadků, ale i údržbu a zalévání květin, či mytí nádobí.

Pořádek a úklid garáží, zejména pokud jde o komerční garáže, taktéž spadá pod naše možné kompetence. V neudržované garáži by se zákazníci mohli ušpinit, což budí celkový špatný dojem. Jde zpravidla o čištění podlah, odstraňování olejových skvrn, či šmouh od pneumatik, impregnaci a vysávání štěrku.

Kromě jmenovaného úklidu, jenž si lze objednat pravidelně, ale i jednorázově, také poskytujeme čištění eskalátorů. To probíhá za využití specializovaného stroje. Zvládne proto i zanesené nečistoty. Strojově se na eskalátorech čistí stupnice, schodnice pak ručně.