Nahoru

Úklid garáží

Pořádek v komerčních garážích se vyplatí dodržovat, přestože Vaši zákazníci nebo kolegové tráví v těchto prostorách zpravidla jen minimum času. Proč byste neměli úklid ve Vaší garáži zanedbat?

V první řadě tak na řidiče, kteří garáže využívají, uděláte dobrý dojem a zabráníte tomu, aby si o Vás nebo Vašich službách udělali špatný obrázek už při příjezdu. Zároveň se tak staráte o jejich pohodlí a bezpečí. V neudržované garáži se lidé mohou ušpinit, stejně tak jim hrozí, že uklouznou na špinavé nebo zabahněné podlaze. Zvláště v zimě, kdy z aut stéká špinavá voda, se tak navíc zvyšuje výskyt plísní a dalších chorobných bakterií.

Naše služby můžete využít pro úklid veřejných i firemních parkovacích ploch. Zákazníkům nabízíme mytí a leštění podlah, odstranění olejových skvrn nebo šmouh od pneumatik, impregnaci a vysávání štěrku. Zároveň se postaráme o čištění dveří, sloupů nebo garážových vrat.

Kromě pravidelného úklidu je možné naše služby využít i na jednorázové čištění garáže na objednávku - například po náhlých deštích či záplavách. Garáže, nebytové nebo komerční prostory čistíme již od roku 2002.