Nahoru

O firmě Šticha

Tradiční rodinná firma Šticha & syn sídlí v pražských Záběhlicích. Kromě prodeje rostlin, tvorby návrhů a údržby zeleně na soukromých i veřejných pozemcích dlouhodobě zajišťujeme i úklidové služby.

Co Vám můžeme nabídnout?

Postaráme se Vám o úklid domů, úklid kanceláří i celých firemních prostor, úklid garáží, garážových stání a komerčních budov. Základní úklid obvykle zahrnuje mytí a zametení podlahy, leštění oken a skel, otření povrchů od prachu, zalévání květin a vynesení odpadků. Veškeré další služby se odvíjejí od přání našich zákazníků. Úklid lze využívat pravidelně i jednorázově, při mimořádných událostech.

Proč si na úklid najmout profesionální firmu?

V první řadě Vám tak ušetříme starosti s kontrolou, zda se o pořádek důsledně starají Vaši nájemníci či vlastní zaměstnanci. Zároveň máme k dispozici moderní techniku a zkušené zaměstnance. Úklid zvládneme efektivně a za kratší časový interval.

Zahradnictví a úklid nejsou jediné oblasti, kterým se věnujeme. Naše služby můžete využít i v případě, že máte zájem o odvoz odpadu, zednické a sádrokartonářské práce nebo odborný servis multikár.

Naše firma také pomáhá dětem: